Aquapark

W górach, gdzie nie ma naturalnych, przystosowanych do kąpieli zbiorników wodnych, takie miejsce jest nie lada atrakcją. Bawią się tutaj całe rodziny.

Aquapark „Wodny Świat” (ul. Moniuszki 2a) to całoroczne miejsce doskonałej rozrywki. Jest to nowoczesny kompleks pływacki, na który składa się pełnowymiarowy basen pływacki o 6 torach i głębokości od 120 do 180 cm, basen rekreacyjny o głębokości do 110 cm z gejzerami, wodnym masażem, sztuczną rzeką, brodzik dla dzieci o głębokości 33 cm, dwie wanny do hydromasażu, kryta zjeżdżalnia wodna „rura” o długości 92 m.

W kompleksie znajduje się również kręgielnia na 2 tory, sala gier zręcznościowych, siłownia, sauna, gabinet masażu oraz restauracja.

Aquapark jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Warto wspomnieć jeszcze, iż w basenie używana jest woda solankowa o charakterystyce zbliżonej do (czystej) wody w Morzu Bałtyckim.

Aquapark adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark , zobacz gdzie w Kudowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark .
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark . Redakcja serwisu www.kudowazdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10,50 - 13,50 zł
    Aquapark cena biletu ulgowego: 10,50 - 13,50 zł
  • 11,50 - 15,50 zł
    Aquapark cena biletu normalnego: 11,50 - 15,50 zł
  • Grupowy 10-12
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij