Jazda Konna

Na naukę jazdy konnej można wybrać się w mieście do Parku Linowego. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów mogą się tam szkolić jeźdźcy początkujący i zawansowani. Dla najmłodszych adeptów jeździectwa urządzane jest oprowadzanie na koniach.

Park Linowy organizuje dla swych uczniów jednodniowe rajdy jeździeckie po najbliższej okolicy a także kilkudniowe rajdy konne z noclegami w zaprzyjaźnionych ośrodkach jeździeckich.

Uznaniem cieszy się trwający 2 dni rajd do Fortu Wapenka w Jestřebích horach, w Czechach. Fort oddalony jest ok. 4-5 h godzin konno od Kudowy Zdroju. W tym niezwykłym miejscu, w otoczeniu malowniczego, górskiego krajobrazu, wzniesionych z bali chat traperskich, indiańskich wigwamów oraz sprowadzonych z USA bizonów i indiańskich koni Appaloosa można się poczuć jak w sercu prawdziwego Dzikiego Zachodu. 

Park Linowy organizuje także kuligi zarówno dla kilku osób, jak i dużych, zorganizowanych grup. W zależności od życzeń uczestników, kuligom mogą towarzyszyć ogniska, skiring czyli jazda za koniem na nartach bądź na snowboardzie, przejazdy na linach, wizyta na strzelnicy.


Dodaj opinię
Jazda Konna adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Jazda Konna, zobacz gdzie w Kudowie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Jazda Konna.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jazda Konna opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Zobacz również:
Rozwiń
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Kudowie Zdroju:
Rozwiń
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij