Park Linowy

Każdemu odważniakowi przechadzka tędy napyta strachu, ale i… z niego wyzwoli, sprawi że życie ograniczy się nagle do pokonania kolejnych 20 kroków, a nie kolejnych 20 lat, pozwoli poczuć się dumnym.

Miejscowy Park Linowy (ul. Moniuszki 2), gdzie znajduje się zawieszony na strzelistych świerkach, na wysokości 6-12 m linowy tor przeszkód złożony z 21 platform połączonych różnego rodzaju mostami linowymi to nie tylko miejsce fantastycznej zabawy, to miejsce wyzwolenia.

Podwójna, długa na 50 m przejażdżka na linie, pokonanie mostów tybetańskich, wiszących belek i opon podnosi na duchu, regeneruje wiarę w siebie.

Po odbyciu na miejscu odpowiedniego przeszkolenia dotyczącego zasad bezpieczeństwa i podstaw asekuracji wysokościowej, będąc wyposażonym w profesjonalny sprzęt alpinistyczny, można pokonać ponad 400 m linowych przeszkód.

Dla najmłodszych przygotowany jest mini park linowy, złożony z 5 przeszkód zawieszonych 1,5 m nad ziemią.

Park Linowy organizuje również szkolenia integracyjne „Team Building” oraz zimowe wejścia na Szczeliniec Wielki z zastosowaniem raków i technik lodowcowych.

 

Dodaj opinię
Park Linowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy, zobacz gdzie w Kudowie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Zobacz również:
Rozwiń
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Kudowie Zdroju:
Rozwiń
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij