Zorbing

To jest szalone! Bardziej szalone niż jazda wagonikami do góry nogami w wesołym miasteczku! Mówi się o nim sport ekstremalny, ale to czyste wariactwo! Ale, jak kręci!

Zorbing polega na staczaniu się ze zbocza lub spływaniu rwącą rzeką w plastikowej, wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia, podwójnej kuli zwanej „zorbą” od imienia jednego z jej pomysłodawców Zorbsa Dwane’a.

Kiedy pasażer w jej wnętrzu zabezpieczony jest specjalną uprzężą, kulę spycha się ze zbocza, a świat wokół znajdującego się w środku śmiałka zaczyna wirować jak szalony!

W Kudowie Zdroju możliwość uprawiania zorbingu oferują Park Linowy Mountain Emotion oraz Park Linowy i Rozrywki. Bawić się w zorbing można także zimą, gdyż niektóre kule zbudowane są z materiału odpornego na ujemne temperatury.

Dodaj opinię
Zorbing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Zorbing, zobacz gdzie w Kudowie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Zorbing.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Zorbing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Zobacz również:
Rozwiń
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Kudowie Zdroju:
Rozwiń
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu