O bazie noclegowej:

Komputery, AGD, RTV - sklepy i serwisy w Kudowie


Karpacz

Kłopot to wielki, gdy zepsuje się komputer, telewizor czy pralka. Na szczęście istnieją specjaliści, dla których przedmioty te nie mają tajemnic.

Poniżej przedstawiamy miejsca, gdzie można naprawić zepsuty sprzęt komputerowy, AGD czy RTV, a także publikujemy adresy sklepów oferujących sprzęt komputerowy, AGD i RTV w Kudowie.

Zachęcamy do uzupełniania tej listy - prosimy pisać, kto jeszcze w Kudowie wykonuje tego typu naprawy (e-mail: m.lasiewicka@netfactory.pl). Chętnie i bezpłatnie opublikujemy informację o nich, aby w razie awarii bez problemu do nich trafić.

Również gdybyśmy pominęli jakiś sklep tego typu, bardzo prosimy o przesłanie jego nazwy, adresu i telefonu pod adres: m.lasiewicka@netfactory.pl

Opublikujemy je poniżej (oczywiście całkowicie bezpłatnie), aby każdy mógł wybrać, gdzie pójdzie na zakupy.

Nazwa Adres Telefon
TGM ul. Zdrojowa 16/24, 57-350 Kudowa-Zdrój

74 86 64 344,
506 191 838

Agat ul. Zdrojowa 19, 57-350 Kudowa-Zdrój

74 86 62 393

Serwis dp ELEKTRONIK - Polanica Zdrój

Gdy ruchomy obraz w Twoim telewizorze czy innym sprzęcie typu DVD traci płynność i potrzebujesz naprawy, skorzystaj z naszych usług. Naprawiamy każdy sprzęt znajdujący się w domu, biurze czy firmie oraz wykonujemy różnego rodzaju...    Park miniatur

    Nadmorski Park Miniatur oraz Kolejek zapraszają!

    Podczas pobytu nad morzem trzeba to zobaczyć! Latarnie morskie w miniaturze, repliki pociągów mknące po miniaturowych szynach - odwiedź nas koniecznie!

    Rezerwując nocleg przez portale Netfactory rabaty na bilety do parku!

    Park kolejek www.park-miniatur.pl