O bazie noclegowej:

Park Linowy


Każdemu odważniakowi przechadzka tędy napyta strachu, ale i… z niego wyzwoli, sprawi że życie ograniczy się nagle do pokonania kolejnych 20 kroków, a nie kolejnych 20 lat, pozwoli poczuć się dumnym.

Miejscowy Park Linowy (ul. Moniuszki 2), gdzie znajduje się zawieszony na strzelistych świerkach, na wysokości 6-12 m linowy tor przeszkód złożony z 21 platform połączonych różnego rodzaju mostami linowymi to nie tylko miejsce fantastycznej zabawy, to miejsce wyzwolenia.

Podwójna, długa na 50 m przejażdżka na linie, pokonanie mostów tybetańskich, wiszących belek i opon podnosi na duchu, regeneruje wiarę w siebie.

Po odbyciu na miejscu odpowiedniego przeszkolenia dotyczącego zasad bezpieczeństwa i podstaw asekuracji wysokościowej, będąc wyposażonym w profesjonalny sprzęt alpinistyczny, można pokonać ponad 400 m linowych przeszkód.

Dla najmłodszych przygotowany jest mini park linowy, złożony z 5 przeszkód zawieszonych 1,5 m nad ziemią.

Park Linowy organizuje również szkolenia integracyjne „Team Building” oraz zimowe wejścia na Szczeliniec Wielki z zastosowaniem raków i technik lodowcowych.

 

Tekst: Sandra Nejranowska-Białka


    Park miniatur

    Nadmorski Park Miniatur oraz Kolejek zapraszają!

    Podczas pobytu nad morzem trzeba to zobaczyć! Latarnie morskie w miniaturze, repliki pociągów mknące po miniaturowych szynach - odwiedź nas koniecznie!

    Rezerwując nocleg przez portale Netfactory rabaty na bilety do parku!

    Park kolejek www.park-miniatur.pl