Dom Pracy Twórczej Cyganeria

Klimatyczne centrum życia towarzysko-kulturalnego w Kudowie. A ściślej rzecz biorąc - tej jego części, która lubi tworzyć sztukę i ma w sobie spore pokłady artystycznej ekspresji. Bez zadęcia, patosu i histerii, które mogłyby charakteryzować styl bycia oraz osobowości znaczącej części najwyżej cenionych artystycznych elit.

Dom Pracy Twórczej “Cyganeria” zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcieliby nad czymś kreatywnie popracować i przyjrzeć się bliżej temu, co innym w duszy gra. Słowem: marzycieli, niepokorne duchy oraz życiowych poszukiwaczy.

Naturalnie placówka, działająca w strukturach miejskiej biblioteki, regularnie organizuje rozmaite wystawy, wernisaże, warsztaty i spotkania. Tematyka najczęściej kręci się wokół najróżniejszych dziedzin twórczości (choćby tak niekonwencjonalnych jak taniec z ogniem), ale zdarzają się też takie wydarzenia jak krótki kurs właściwego budowania relacji i porozumienia z psami.

Dodaj opinię

Instytucja pełniąca rolę miejskiego ośrodka kultury, zachęcającego mieszkańców, kuracjuszy oraz turystów do uwolnienia swojego kreatywnego potencjału i zaprezentowania swojej twórczości podobnym sobie niespokojnym duszom. DPT “Cyganeria” to także miejsce towarzyskich spotkań, organizacji wernisaży i wystaw oraz intrygujących, niekonwencjonalnych spotkań.

Dom Pracy Twórczej Cyganeria adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dom Pracy Twórczej Cyganeria, zobacz gdzie w Kudowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dom Pracy Twórczej Cyganeria.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dom Pracy Twórczej Cyganeria opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij