Park Dinozaurów

Nie jest jedynym w naszym kraju, ale za to najwyżej położonym. 11 km na północny wschód od miasta, w Karłowie, w enklawie Parku Narodowego Gór Stołowych, u podnóży Szczelińca Wielkiego, znajduje się Park Dinozaurów.

Zajmuje on powierzchnię 8300 m², na której ustawiono 30 figur przedstawiających prehistoryczne zwierzęta. Są one bardzo ładnie wkomponowane w otaczający krajobraz z naturalnymi formami skalnymi. Szczerząc ostre zębiska, wyglądają dość groźnie, nie na tyle jednak, by odmówić sobie z nimi wspólnej fotografii.

Na terenie parku zorganizowano także plac zabaw dla dzieci, punkty małej gastronomii oraz sklepik z pamiątkami. Teren jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dodaj opinię
  • Dzieci do lat 4, opiekunowie grup i przewodnicy - bezpłatnie;
  • Bilet normalny - 8 zł;
  • Bilet ulgowy - 4 zł.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

U podnóża Szczelińca Wielkiego prehistoryczne gady uwiły sobie już stałe gniazdko. W Parku Dinozaurów w Karłowie, na powierzchni 8300 metrów kwadratowych, ustawiono 30 figur. Sporej wielkości figury wkomponowano w naturalny, pełen ciekawych form skalnych krajobraz Parku Narodowego Gór Stołowych. Poboczną atrakcjądla dzieci będzie rozbudowany plac zabaw.

Park Dinozaurów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Dinozaurów, zobacz gdzie w Kudowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Dinozaurów.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Dinozaurów. Redakcja serwisu www.kudowazdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 4 zł
    Park Dinozaurów cena biletu ulgowego: 4 zł
  • 8 zł
    Park Dinozaurów cena biletu normalnego: 8 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Dinozaurów opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij