Park Linowy Mountain Emotion

Każdemu odważniakowi przechadzka tędy napyta strachu, ale i… z niego wyzwoli, sprawi że życie ograniczy się nagle do pokonania kolejnych 20 kroków, a nie kolejnych 20 lat, pozwoli poczuć się dumnym.

Miejscowy Park Linowy (ul. Moniuszki 2), gdzie znajduje się zawieszony na strzelistych świerkach, na wysokości 6-12 m linowy tor przeszkód złożony z 21 platform połączonych różnego rodzaju mostami linowymi to nie tylko miejsce fantastycznej zabawy, to miejsce wyzwolenia.

Podwójna, długa na 50 m przejażdżka na linie, pokonanie mostów tybetańskich, wiszących belek i opon podnosi na duchu, regeneruje wiarę w siebie.

Po odbyciu na miejscu odpowiedniego przeszkolenia dotyczącego zasad bezpieczeństwa i podstaw asekuracji wysokościowej, będąc wyposażonym w profesjonalny sprzęt alpinistyczny, można pokonać ponad 400 m linowych przeszkód.

Dla najmłodszych przygotowany jest mini park linowy, złożony z 5 przeszkód zawieszonych 1,5 m nad ziemią.

Park Linowy organizuje również szkolenia integracyjne „Team Building” oraz zimowe wejścia na Szczeliniec Wielki z zastosowaniem raków i technik lodowcowych.

Dodaj opinię

Sprawdzian odwagi i zwinności dla tych wszystkich, którzy nie boją się wyzwań. W “Mounutain Emotion” przygotowano dwie trasy - dzieci mają do pokonania 5 przeszkód zawieszonych na wysokości 1,5 m. Z kolei więksi amatorzy łażenia między drzewami mają do pokonania 21 platform, od 6 do 12 metrów nad ziemią. Park oferuje jeszcze parę dodatkowych atrakcji.

Park Linowy Mountain Emotion adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Mountain Emotion, zobacz gdzie w Kudowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Mountain Emotion.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Mountain Emotion opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij